Zakończył się Dzień Otwarty Kamienicy w Kole!
Dziś, w godzinach 11:00-17:00 odbył się Dzień Otwarty Kamienicy w Kole, podczas którego zainteresowane osoby miały okazję zapoznać się z ofertą sprzedaży mieszkań i lokali użytkowych w tym wyjątkowym obiekcie. Odrestaurowana Kamienica przy ulicy Jasnej oferuje 13 lokali mieszkalnych o powierzchni od 29 do 86 m2, a także 2 lokale mieszkalne przy ulicy Kajki. Ponadto w sprzedaży dostępne są lokale usługowo-handlowe, idealne dla
przedsiębiorców poszukujących prestiżowej lokalizacji dla swojego biznesu. Zabytkowa Dzielnica Starego Miasta Koło, położona na wyspie rzeki Warty, to miejsce niezwykle atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą. Kamienica w Kole stanowi idealną propozycję dla tych, którzy szukają niepowtarzalnego klimatu i chcą poczuć smak historii.
Osoby uczestniczące w Dniu Otwartym miały okazję porozmawiać z doradcą ds. nieruchomości, obejrzeć dostępne lokale i poznać szczegóły oferty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań i lokali użytkowych w Kamienicy w Kole.
Sprzedaż lokali:
Małgorzata Helińska
DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI
kom. +48 787 509 391
malgorzata.helinska@investor.net.pl
Investor Nieruchomości
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com