Przed nami trzecia, wyjątkowa edycja Earth Festival Uniejów 2020. Weszliśmy w tzw. “nową normalność” odmrażając relacje międzyludzkie. Wierzymy, że odpowiedzialność za siebie i innych jest integralną częścią idei For Earth For Us, wynikającej z dostrzegania postępującej degradacji jakości życia na Ziemi i relacji między nami. Degradacja nie spowalnia, więc i tym razem pokażemy, że nawet najmniejsze działania by powstrzymać negatywne zmiany – mają sens.
22 sierpnia (sobota) zaprosimy Was na dzień wypełniony atrakcjami: od pełnej inspiracji Strefy Czysta Polska po wieczorne Kino Plenerowe o godz. 20:00.
23 sierpnia (niedziela) będzie należeć do gwiazd, które zagrają na antenie Polsatu prosto z Uniejowa dla nas i dla Ziemi. Koncert Gwiazdy dla Czystej Polski wystartuje o godz. 20:00, a na żywo wystąpią Kamil Bednarek, Enej, Ewa Farna, Feel, Viki Gabor , Golec uOrkiestra, Kayah, Beata Kozidrak i Bajm, LemON, Mrozu, Natalia Nykiel, sanah, Sound’n’Grace.
Wybierając się do Uniejowa będziecie zobowiązani do zachowania osobistych zasad bezpieczeństwa (zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, odpowiednie odległości między sobą) i respektowania środków bezpieczeństwa organizatora, który dostosowuje je do bieżącej dynamicznej sytuacji epidemiologicznej.
Pamiętajcie, że pomimo iż wydarzenie jest organizowane z zachowaniem aktualnych wytycznych zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2020 r. dotyczącego możliwości organizacji imprez masowych, liczba miejsc w przestrzeni festiwalowej jest ograniczona a warunkiem wstępu na teren stref oraz koncertu w Uniejowie jest wypełnione i podpisane oświadczenie zdrowotne dot. COVID-19 przekazane organizatorowi. Oświadczenie zawierające informacje o potencjalnym zachorowaniu i kontakcie z chorymi są dostępne do wydrukowania i wypełniania na stronie internatowej festiwalu i będą udostępnione na naszym profilu na FB.

Harmonogram

sobota, 22 sierpnia 2020
12:00 – 20:00
Miasteczko Czysta Polska, Dzień 1
niedziela, 23 sierpnia 2020
10:00 – 18:00
Miasteczko Czysta Polska, Dzień 2
źródło:facebook/Termy Uniejów

Leave a comment