Wielkopolanka Daria Świerczyńska w finale konkursu Miss Polski 2024!
Daria Świerczyńska , 27-letnia mieszkanka Starego Miasta koło Konina po udanych półfinałach odbywających się pod Łodzią, 5 lipca w Nowym Sączu zawalczy o tytuł Miss Polski 2024! Daria znalazła się w gronie 32 finalistek konkursu, które powalczą o koronę najpiękniejszej Polki. To ogromne osiągnięcie dla tej utalentowanej kobiety, która na co dzień poświęca się nauce i pracy w Warszawie. Daria jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Koninie oraz Szkoły Muzycznej im. I.J. Paderewskiego, gdzie uczyła się gry na wiolonczeli. Po zdaniu matury postanowiła kontynuować swoją edukację na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie w 2020 roku uzyskała tytuł magistra prawa. Obecnie pracuje jako aplikantka adwokacka w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Daria Świerczyńska jest również pasjonatką historii, szczególnie starożytności. W wolnym czasie lubi aktywnie spędzać czas i uprawiać sport. Jej determinacja i zaangażowanie w naukę oraz karierę zawodową zyskały uznanie i pozwoliły jej awansować do finału prestiżowego konkursu Miss Polski 2024.Finał konkursu odbędzie się 5 lipca w Nowym Sączu, gdzie Daria będzie reprezentować Stare Miasto i całą Wielkopolskę. To niezwykła okazja do zaprezentowania swojego uroku, inteligencji i wdzięku. Daria Świerczyńska zdecydowała się wziąć udział w konkursie Miss Polski, kierując się nie tylko chęcią zdobycia korony, ale przede wszystkim pragnieniem wykorzystania tej platformy do promowania ważnych wartości i inicjatyw społecznych. Jej naturalna uroda, połączona z inteligencją i empatią, sprawia, że jest jedną z faworytek tegorocznej edycji.
Podczas eliminacji, Daria zaprezentowała nie tylko swoje umiejętności sceniczne, ale również wygłosiła poruszające przemówienie na temat znaczenia edukacji i wsparcia dla młodych ludzi. Jej autentyczność i pasja wzbudziły podziw zarówno wśród jurorów, jak i publiczności. Daria Świerczyńska to nie tylko kandydatka do tytułu Miss Polski 2024, ale przede wszystkim inspirująca młoda kobieta, która swoją postawą i działaniami udowadnia, że warto walczyć o swoje marzenia. Jej udział w konkursie jest świadectwem tego, że połączenie urody, inteligencji i zaangażowania społecznego może prowadzić do wyjątkowych osiągnięć. Niezależnie od wyniku, Daria już teraz jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych ludzi w całej Polsce.
Mamy nadzieję, że Daria Świerczyńska zakończy tę fascynującą przygodę sukcesem i zdobędzie tytuł najpiękniejszej kobiety w kraju. Życzymy jej powodzenia i trzymamy kciuki za uzyskanie tytułu Miss Polski 2024!
foto: Seweryn Cieślik
źródło: Kolskiefakty.pl
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com