W dniu 17.09.2021r., w siedzibie firmy gościliśmy autorów książki pt. „Tablice Pamiątkowe z lat 1901-2020 w Kościołach Ziemi Kolskiej Świadkami Historii”. Kazimierz Kasperkiewicz, germanista, pedagog, regionalista oraz Jacek Skrycki, przewodnik turystyczny, fotografik, regionalista, to znani kolscy publicyści, którzy podjęli się trudu dotarcia do tablic pamiątkowych z lat 1901-2020, znajdujących się w świątyniach na terenie Ziemi Kolskiej, a w tym i Miasta Koła.

Podczas spotkania Robert Bagiński, Prezes Zarządu Wood-Mizer, pogratulował obu panom sukcesu ukończenia tej ciekawej i wartościowej publikacji. Prace nad książką wymagały sporego trudu i zaangażowania, ale z pewnością pomogą mieszkańcom Koła i okolic w zapoznaniu się, bądź utrwaleniu wiedzy i faktów historycznych z naszego regionu.

Wierząc, że publikacja będzie odwołaniem historycznym i pamiątką dla przyszłych pokoleń, pan Prezes docenił inicjatywę autorów, a w ramach podziękowania, otrzymał od nich własnoręcznie podpisany egzemplarz publikacji.

źródło:Wood -Mizer