AKTUALIZACJA!
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kole odnaleźli zaginionego mieszkańca gm. Osiek Mały.
Pozytywnym wynikiem zakończyły się poszukiwania zaginionego w dniu 12.09.2021 roku Dominika Jóźwiaka, który wyjechał z miejsca zamieszania samochodem marki BMW X1 nr rej. PKL 28080 pozostawiając najbliższym informację, z której wynikało realne zagrożenie jego życia i zdrowia. W dniu 20.09.2021 roku mężczyzna został odnaleziony przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Kole. Zaginiony przebywał na terenie województwa łódzkiego.
Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w ustaleniu miejsca przebywania mężczyzny a także osobom, które udostępniły komunikat o prowadzonych przez Komendę Powiatową Policji w Kole poszukiwaniach.
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole poszukują zaginionego mieszkańca gm. Osiek Mały Dominika Jóźwiaka l.22. Mężczyzna w dniu 12.09.2021 roku wyjechał z miejsca zamieszania samochodem marki BMW X1 nr rej. PKL 28080 pozostawiając najbliższym informację z której wynika realne zagrożenie jego życia i zdrowia. Około godziny 18.50 kamery monitoringu na Stacji Paliw Orlen w miejscowości Stary Chrząstów przy Autostradzie A2 w kierunku Warszawy zarejestrowały wizerunek zaginionego mężczyzny. Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia ubrany w szare jeansy typu joggery, buty sportowe, czarne NIKE.
Wszystkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu, prosimy zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w Kole przy ul. Sienkiewicza 14, tel. 47 774 42 00 lub do najbliższej jednostki Policji.
źródło:KPP w Kole