Firma handlowa Stara szafa powstała ok. 2 lata temu, a siedziba prężnie rozwijającej się firmy mieści się w Białkowie Górnym, powiat kolski, woj.wielkopolskie. Właścicielką jest pani Małgorzata Schmeding –  kobieta którą cechuje kreatywność, komunikatywność i otwartość na potrzeby klienta. Firma posiada w swojej ofercie ubrania zarówno nowe, jak i używane. Można w niej w przystępnych cenach kupić m.in. odzież damską, męską i dziecięcą znanych marek, a także szereg dodatków. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Klienci sklepu cenią sobie również to, że mogą w łatwy sposób zakupić produkt, bez konieczności wychodzenia z domu.

W chwili obecnej firma prowadzi sprzedaż on-line, prowadząc tzw. transmisje na żywo na profilu facebookowy. Na tym jednak nie zamierza poprzestać. Właścicielka Starej Szafy ma w swoich planach otwarcie sklepu z duszą.

Podczas wizyty w sklepie pani Małgorzaty, klienci będą mogli nie tylko dokonać zakupu oferowanej odzieży, ale także miło spędzić czas wymieniając poglądy przy filiżance dobrej kawy czy herbaty.

W tak krótkiej działalności, dobre opinie klientów na Facebooku  spowodowały, że dzięki  Państwa głosom firma uzyskała w 2021  roku szereg nagród.

Została Laureatem  prestiżowego Konkursu  „Orły Handlu 2021”. Zdobyła również I miejsce w powiecie kolskim w zestawieniu Orły Handlu 2021 w oparciu o opinie klientów Facebooka. W swoim portfolio posiada również certyfikaty Firma Godna Zaufania, m.in.: certyfikat GOLD za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelnej podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.Zapraszamy na FB :https://www.facebook.com/Firma-handlowa-STARA-SZAFA-100223865063142

autor:Kolskiefakty.pl

foto/video:Kolskiefakty.pl

źródło:Kolskiefakty.pl