UWAGA !!! ARiMR ostrzega rolników i przedsiębiorców
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ostrzega rolników i przedsiębiorców, że obecnie nieustalona na razie osoba lub grupa osób podając się za pracowników ARiMR, próbuje wyłudzić pieniądze za usługę, która przez agencję w ogóle nie jest świadczona.
Do Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR dotarły informacje o anonimowej osobie, która podając się za pracownika ARiMR, oferuje możliwość telefonicznego odbycia szkolenia z zakresu BHP. Oszust za swoją usługę oczekuje 1000 zł. Dzwoniący zapewnia, że odbycie szkolenia z zakresu BHP i zdanie egzaminu jest warunkiem koniecznym w celu otrzymania dopłat z ARiMR. Deklaruje przesłanie certyfikatu za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że nie ma nic wspólnego z tego typu działaniami. Apelujemy, by rolnicy i przedsiębiorcy nie wpłacali nikomu pieniędzy za telefoniczne przeprowadzony egzamin z zakresu BHP, gdyż prowadzi to jedynie do ich utraty. W przypadku podejrzenia, że chodzi o oszustwo wyłudzenia, należy przekazać sprawę do organów ścigania.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com