Szymon Sowiński zwycięzcą Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego
Dobiegły do końca tegoroczne rozgrywki Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego. W I i II lidze rywalizowało w sumie 14 zawodników, którzy swoje mecze rozgrywali na kortach Stadionu Miejskiego. Mecze rozgrywane były formule mecz i rewanż w okresie od maja do września.
Zwycięzcą I ligi z kompletem zwycięstw został Szymon Sowiński. Na drugim miejscu rozgrywki zakończył Marek Kupiński wyprzedzając Sebastiana Czarnocińskiego, który ostatecznie zajął III miejsce.
W II lidze najlepszy okazał się Zbigniew Poronin. Wygrywając drugoligowe rozgrywki zapewnił sobie automatycznie awans do I ligi na przyszły sezon. Tuż za jego plecami na II miejscu uplasował się Zbigniew Chrzanowski a na III miejscu sezon zakończył debiutujący w rozgrywkach Waldemar Koligot.
Na krótkim spotkaniu podsumowującym cały sezon Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji- Jarosław Kawka wręczył dyplomy i puchary 🏆 dla najlepszych zawodników I i II ligi. Podczas spotkanie podziękował wszystkim uczestnikom za udział w tegorocznej rywalizacji zapraszając jednocześnie do przyszłorocznych zmagań na kortach.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com