Spotkanie opłatkowe w KP PSP Koło 2023
Dnia 18 grudnia 2023 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole odbyło się spotkanie opłatkowe. Wigilijne spotkanie to coroczna tradycja i doskonała okazja do spędzenie czasu w miły towarzystwie funkcjonariuszy i pracowników korpusu służby cywilnej KP PSP w Kole wraz z emerytami i rencistami pożarnictwa oraz zaproszonymi na uroczystość gośćmi, aby wspólnie świętować nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Był to czas wspólnych rozmów, wspomnień i refleksje nad mijającym rokiem. Następnie przyszedł czas na wspólną modlitwę, łamanie się opłatkiem, a także poczęstunek. Goście oraz załoga komendy złożyli sobie nawzajem życzenia.
Następnie wszyscy zebrani zasiadli do wigilijnego stołu, na którym nie może zabraknąć tradycyjnych polskich potraw. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kole st. bryg. Krzysztof Żurawik złożył wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych Świat Bożego Narodzenia. Do życzeń dołączyli się również zaproszeni goście.
W świąteczny, kolędowy nastrój zbliżających się świąt wprowadził zebranych st. ogn. Mateusz Oblizajek, występujący na scenie muzycznej pod pseudonimem artystycznym Massimo – Disco Polo

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com