W sobotni poranek 13 lutego 2021 r. młodzi piłkarze rozegrali IV rundę Małej Kolskiej Ligi o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer, była to ostatnia runda rozgrywek w sezonie 2020/2021. W całych rozgrywkach każda drużyna rozegrała po 14 meczy co dało w sumie 56 pojedynków w całym sezonie.
W ostatniej rundzie pierwszą porażkę odnieśli piłkarze MKS Olimpia Koło II, którzy musieli uznać wyższość drużyny Górniak Kłodawa I, przegrywając 0-1. Mimo tej porażki obronili oni tytuł mistrzowski sprzed roku strzelając rywalom 46 goli a tracąc tylko 2. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy Górniak Kłodawa I mając w swoich szeregach króla strzelców tegorocznych rozgrywek w osobie Patryka Pacholczyka z dorobkiem 14 goli. Na drugim miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców uplasowała się także zawodniczka z Kłodawa Gabriela Fesinger, która 12 razy pokonała bramkarzy rywali. Drużyna Olimpii Koło I, remisując w swoim ostatnim meczu z DAF Dąbie zapewniła sobie trzecie miejsce na koniec rozgrywek.
Po ostatnim meczu nastąpiła część oficjalna, na której pojawił się Pan Robert Bagiński, Prezes Firmy Wood-Mizer głównego sponsora całych rozgrywek. Wraz z Panem Jarosławem Kawką, Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przystąpili do wręczania wyróżnień oraz upominków dla uczestników rozgrywek. Fundatorem tych nagród nieprzerwalnie od 5 lat jest Firma Wood-Mizer za co serdecznie dziękujemy.
źródło:MOSiR w Kole