Drodzy Mieszkańcy!
Finał odbędzie się 31 stycznia 2021 r. Publiczną zbiórkę w godz. 8.00 – 19.00 prowadzić będą wolontariusze – posiadający puszkę (z numerem 29. Finału) opatrzoną banderolą, imienny identyfikator i czerwone serduszka.

W godz. 13.00-17.00 w harcówce (ul. Blizna 45 – wejście od strony parkingu przy ul. PCK) będzie czynny sklepik WOŚP, w którym będzie można kupić przedmioty z Fundacji oraz ofiarowane przez lokalnych darczyńców. Gadżety można oglądać na FB:

Innych wydarzeń, ze względu na trwającą epidemię i poważne obostrzenia sanitarne, Kolski Sztab WOŚP nie zaplanował.
Mili Darczyńcy!
Od wtorku do piątku, w godz. 13.00 – 18.00 – do harcówki – dostarczać można przedmioty do sprzedaży w Sklepiku WOŚP. Jest ich już kilkadziesiąt. Z wdzięcznością przyjmiemy wszystko, co ofiarujecie.
Kochani Wolontariusze!
W dniach 26-29 stycznia, w godz. 13.00 – 18.00 w harcówce odbieracie puszki, identyfikatory, serduszka i wośpowe akcesoria. Ustalacie swoje miejsce zbiórki. Otrzymacie ulotkę mówiącą o reżimie sanitarnym, sposobie i czasie rozliczenia datków oraz bezpieczeństwie podczas kwesty. W dniu Finału kwestujecie według poczynionych ustaleń i rozliczacie zebrane datki zgodnie z informacjami na ulotce. Do godz. 19.00 wszystkie puszki muszą być rozliczone.
Trzymamy kciuku za powodzenie akcji. Razem damy radę.
Osobom zaangażowanym w pomoc organizacyjną serdecznie dziękujemy.
Kolski Sztab WOŚP
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com