Motocyklowa Majówka w Kole ponownie zachwyciła uczestników wydarzenia 
Park na Kaliskim Przedmieściu ponownie stał się areną Motocyklowej Majówki, która przyciągnęła tłumy mieszkańców i gości z całej Polski. 5 maja 2024 roku odbyła się kolejna edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez miasta Koła. Na to wydarzenie wszystkich mieszkańców i przyjezdnych zaprosił Burmistrz Miasta Koła, Krzysztof Witkowski, wraz z Kolskim Stowarzyszeniem Motocyklistów. Dzięki darmowej komunikacji miejskiej, każdy mógł bez problemu dotrzeć na miejsce i wziąć udział w imprezie.
Jak co roku, nie zabrakło dobrej muzyki. Na scenie wystąpiły zespoły: AVE, HIGHWAY RIDER, STRICTO i PIRO x ERX, które swoim energicznym brzmieniem rozgrzały publiczność. Imprezę poprowadziła Izabela Rybnik, która zadbała o świetną atmosferę i dobrą zabawę.
Oprócz muzyki, na Motocyklowej Majówce czekało mnóstwo innych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce i gry, a dla starszych konkursy z nagrodami. Nie zabrakło również pysznej, darmowej grochówki, która rozgrzewała żołądki uczestników.
Podczas wydarzenia straż pożarna zaprezentowała pokaz „Bezpiecznie do celu”, uświadamiając uczestników o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach. O bezpieczeństwo uczestników dbała profesjonalna ekipa. Nadzór nad wydarzeniem sprawowali przedstawiciele Oddziału Rejonowego PCK w Kole, którzy zaprezentowali również pokaz technik ratunkowych w pozorowanym wypadku komunikacyjnym.
Uczestnicy dzisiejszego wydarzenia mogli również podziwiać piękne maszyny, którymi przybyli motocykliści z różnych klubów z całej Polski. Dla miłośników rękodzieła przygotowano kiermasz, na którym można było kupić wyjątkowe wyroby lokalnych rzemieślników.
Motocyklowa Majówka 2024 była doskonalą okazją do integracji lokalnej społeczności i promocji miasta Koła. Warto podkreślić, że Motocyklowa Majówka nie byłaby możliwa bez hojności sponsorów, którzy wsparli inicjatywę tego wydarzenia. Dzięki ich pomocy impreza mogła odbyć się na tak wysokim poziomie i zapewnić wszystkim uczestnikom mnóstwo atrakcji.
źródło: Kolskiefakty.pl
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com