Wiemy, że nie możecie się już doczekać 15 czerwca Dlatego mamy dla Was dzisiaj małą ściągę z zasadami, których będziemy musieli wspólnie przestrzegać, chcąc bezpiecznie pływać i spędzić czas na pływalni.

Pamiętajcie zatem, że:

 1. Do obiektu może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną np. gorączka, kaszel, duszności, biegunka) oraz bez objawów jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych, która nie przybywa na kwarantannie lub izolacji domowej oraz nie zamieszkuje z osobami odbywającymi kwarantannę lub izolację domową.
 2. Z obiektu pływalni w jednym czasie mogą korzystać maksymalnie 44 osoby.
 3. W budynku obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
 4. Pomiędzy osobami stojącymi w kolejce przed wejściem, w szatni, przebieralni, toaletach, natryskach, itp. należy zachować minimum 2 metrowy dystans.
 5. Przed wejściem do budynku należy bezwzględnie zdezynfekować ręce płynem do dezynfekcji.
 6. Bezpośrednio przed kasą/szatnią może znajdować się jedna osoba.
 7. Należy ograniczyć pobyt w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się.
 8. Należy przestrzegać zasad higieny – obowiązkowa i staranna kąpiel przy użyciu mydła oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej. Przestrzeganie ścisłego rozdziału strefy obutej i bosej (czystej), przejście do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp.
 9. Strój pływacki na basen powinien być czysty, przylegający do ciała i bez kieszeni. Zaleca się używanie czepków.
 10. Należy utrzymywać minimalną odległość od innych osób także podczas pływania w basenie – minimum 2m.
 11. W przypadku jacuzzi, gdy nie ma możliwości zachowania dystansu społecznego zaleca się korzystanie z nich pojedynczo.

 

źródło:MOSIR Koło

 

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com