Z powodu ogromnego zainteresowania naszymi koncertami Zachwyty, wejściówki rozeszły się w mgnieniu oka. Ale nie martwcie się! Mamy dla Was świetną wiadomość – podjęliśmy próby i udało nam się zorganizować bonusowy koncert
Odbędzie się w poniedziałek 8. kwietnia o godz. 19:00. Wejściówki w cenie 35 zł będą dostępne już w tę środę od godz.16:00, wyłącznie w kasie Miejski Dom Kultury w Kole.
P.S.
Nie prowadzimy rezerwacji, więc zachęcamy do szybkiego zakupu. Pamiętajcie, kto pierwszy, ten lepszy. Powodzenia!
Zapraszamy na niezapomniany wieczór pełen magii i muzyki podczas Koncertu Zachwyty! 🎶 Tym razem na scenie zabrzmią wyjątkowe utwory z tekstami Jacka Cygana, które poruszą serca i rozgrzeją dusze.
To wydarzenie będzie nie tylko wyjątkowe ze względu na muzykę, ale także dzięki wyjątkowej liczbie 3. Trzech organizatorów połączyło siły, by stworzyć niepowtarzalny koncert. Na scenie zobaczymy aż 23. utalentowanych muzyków, których pasja i talent wypełnią salę dźwiękiem i energią.
Na scenie pojawi się także 13. wspaniałych wokalistów, w tym 3 debiutujące u nas talenty, które z pewnością wniosą do koncertu wyjątkową energię i emocje.
Dzisiaj z wielką radością chcielibyśmy zaprezentować sylwetki naszych utalentowanych wokalistów, których głosy oraz wyjątkowa interpretacja utworów Jacka Cygana, wzbogaci koncerty o niezapomniane doznania muzyczne.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com