MDK MUZA ZAPRASZA. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na liście osób chcących odpocząć na obozie artystyczno-sportowym w Górach Świętokrzyskich.Planujemy drugą edycję obozu letniego organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Kole i zespół MUZA.

Ubiegłoroczny wyjazd w Góry Świętokrzyskie zdobył uznanie uczestników. Organizatorzy zaplanowali kolejny wyjazdowy Obóz Artystyczno-Sportowy z podwojoną liczbą uczestników. Wśród sześciu piętnastoosobowych grup, utworzone zostaną dwie grupy chłopców. Większość miejsc została już zarezerwowana, pozostałe czekają na chętnych do połowy marca.

Wzorem roku ubiegłego uczestnicy będą korzystać z zajęć tanecznych, akrobatycznych, z zajęć na basenie i gry w piłkę nożną na orliku, z zabaw na świeżym powietrzu, z warsztatów archeologicznych, konkursów z nagrodami, ogniska. Dodatkowo w tym roku, prowadzone będą zajęcia wokalne oraz sztuki walki. Wszystko dla dzieci i młodzieży w zależności od zainteresowań. W planie zwiedzanie m.in. Kielc i okolic z pięknym geoparkiem i najładniejszą Jaskinią Raj, odwiedziny w Bałowskim Juraparku oraz podziwianie Krzemionek Opatowskich.

Program jest bardzo bogaty i nie pozwoli na nudę. Wszystkie zajęcia są tak zaplanowane, aby wakacje były zdrowe, aktywne i rozwijały w młodych ludziach nowe pasje i zainteresowania. Organizatorzy obiecują, że telefony komórkowe nie będą przeszkadzały, ponieważ dzieci nie będą miały ani czasu, ani potrzeby ich używania.

Jedziemy w to samo miejsce, w Góry Świętokrzyskie, z nowym programem. Baza noclegowa i infrastruktura sportowo-rekreacyjna Ośrodka Gołoborze spełnia nasze najśmielsze oczekiwania. Oprócz wspaniałych sal do ćwiczeń, orlika, boiska do gier zespołowych i basenu, jest wyposażony w duży ogrodzony teren z urokliwymi zielonymi miejscami do odpoczynku. Piękno Gór Świętokrzyskich i lokalne atrakcje, a także legendy opowiadane przez tamtejszych przewodników są bogatą lekcją historii, geografii i biologii zarazem.

Opłata jest skalkulowana w ten sposób, że w całości wraca do dzieci, a ze wsparciem z zakładów pracy i funduszów świadczeń socjalnych lub środków dzielonych przez ośrodki pomocy rodzinie, staje się atrakcyjna dla wielu rodzin.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do skorzystania z tej propozycji wakacyjnej, bo taka przygoda może się zdarzyć tylko raz w roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje i zapisy na Facebook https://www.facebook.com/ZespolTanecznyMUZA/

na stronie MDK Koło: http://www.mdk.kolo.pl/

oraz pod numerem tel. 601 876827 (Joanna Kwacińska)

Karta uczestnika obozu 

źródło:MDK Koło

 

 

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com