W środę 17 czerwca na kompleksie boisk „Orlik” przy Stadionie drużyny żaka młodszego Akademii „Mała Olimpia” rocznik 2012 (trener Adam Trzeszczyński) i skrzata starszego rocznik 2013 (trener Grzegorz Bandziorowski) rozegrały turniej Ligi Mistrzów. Drużyny były podzielone na cztery zespoły.
Celem turnieju była głównie zabawa, dlatego dzieci były pomieszane między grupami i na początku turnieju zrobiono losowanie. Wyznaczono po 6 kapitanów (po 3 z każdej drużyny którzy najpierw wylosowali zespoły). Później dzieci losowały drużyny i dochodziły do swoich kapitanów. Zawodnicy przykleili sobie na piersi przygotowane wcześniej przez trenerów Herby danej drużyny i rozpoczął się turniej Ligii Mistrzów.
Każdy zespół miał w planach rozegrać po 5 meczy 10 minutowych, które się odbywały na dwóch boiskach równocześnie. Turniej wywołał wśród dzieci mnóstwo uśmiechu i radości. Samo losowanie drużyn było już dla nich bardzo emocjonujące.
Niestety, nie wyłoniliśmy zwycięzcy, bowiem w połowie turnieju został on przerwany z powodu momentami silnie padającego deszczu. Nie pozostało nam nic innego jak powtórzyć ten turniej, już przy bardziej przychylnej pogodzie.
Dzieci na pewno ucieszą się z tego powodu.

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com