Kuba Gajda wygrał Grand Prix Koła. Czas jaki uzyskał to 16 minut i 18 sekund. Drugi na mecie był Kulai Taras z Triton Konin, a na trzecim miejscu zameldował się Wojnicki Łukasz.W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Andżelika Niklewicz z MLUKS Koło, drugie miejsce Michalina Walczak z NO NAME TEAM, trzecie miejsce Justyna Wałowska z NO NAME TEAM. W kategorii Nordic Walking pierwsze miejsce zdobył Marcin Radomski  z Biegam W Sfetsze, drugie miejsce Marcin Żurawik New4you Team, trzecie miejsce Małgorzata Safandowska z WKB Maratończyk /Parakulos Kowal. W biegu wystartowało 126 biegaczy oraz 25 zawodników nordic-walking. Organizatorem imprezy był MOSiR Koło, a Patronat objęła firma Geberit. Kolejny bieg w ramach Grand Prix Koło 2021 odbędzie się 12 czerwca br. Wówczas uczestnicy biegu walczyć będą o Puchar Prezesa Firmy Wood – Mizer na dystansie 10 km. Poniżej przedstawiamy wyniki generalne dzisiejszego biegu.

autor:Kolskiefakty.pl

wyniki:Foxter – sport

źródło:Kolskiefakty.pl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com