Koncert dla Jarka – Niech odzyska radość życia!

Jarek Waszak, chorujący na wrodzoną łamliwość kości , 2 lutego 2021 roku zasłabł i trafił do szpitala. Lekarze zdiagnozowali rozległy, prawostronny udar niedokrwienny i niedrożność tętnic. Przez kilka tygodni przykuty był do szpitalnego łóżka. Nie było z nim kontaktu, nie poruszał prawą ręka i nogą. Długo trzeba było czekać na poprawę, ale na szczęście przyszedł czas, kiedy Jarek zaczął rozpoznawać swoją żonę Anetę, mówić i poruszać kończynami. 

Żona Jarka również jest osobą niepełnosprawną. Choroba spowodowała, że przeszła już 21 operacji, straciła lewą stopę. Mimo przeciwności losu para tworzy szczęśliwy związek. Są dla siebie wsparciem, i nie maja nikogo poza sobą.  Pani Aneta, aby opiekować się mężem, musiała zrezygnować z pracy.

Rokowania dla Jarka są dobre, ale potrzebny jest długotrwały i kosztowny proces rehabilitacyjny.  Pani Aneta, szukając pomocy, trafiła do gitarzysty Rafała Lacha, który zdecydował się wystąpić w Kole. Miejski Dom Kultury nie pozostał obojętny na prośbę Pani Anety. Muzyk zagra swój koncert na MDK-owskiej scenie. Dochód z cegiełek-biletów wspomoże leczenie.

26 listopada, o godz. 18:00, zapraszamy Ludzi Wielkich Serc, których tak wielu jest wśród nas, do udziału w tym charytatywnym wydarzeniu muzycznym. Razem z Małżeństwem Waszaków liczymy na Państwa obecność. Sami nie są w stanie wygrać walki zdrowie. Pomóżmy Jarkowi odzyskać sprawność!

źródło:MDK w Kole

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com