Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole oraz Komisariatu Policji w Kłodawie podjęli wyzwanie i dołączyli do akcji #GaszynChallenge, wspierając Zosię. Wyzwanie przyjęli od Ochotniczej Straży Pożarnej w Kole oraz w Leszczach.

Chronić i pomagać to policyjna dewiza. Tym razem policjanci postanowili pomóc w nieco inny, nietypowy sposób i wesprzeć dzieci potrzebujące wsparcie finansowego, podejmując wyzwanie #GaszynChallenge.

#GaszynChallenge to akcja zainicjowana przez strażaków ochotników z Gaszyna. Jej celem było zebranie pieniędzy na leczenie małego Wojtusia. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Cała kwota na leczenie chłopca została zebrana! Wyzwanie jednak trwa nadal, a pomocą objęte zostały również inne maluchy.

Zasady #GaszynChallenge są bardzo proste. Nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego dziecka potrzebującego pomocy finansowej. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole oraz Komisariatu Policji w Kłodawie przyjęli wyzwania i tym samym włączyli się w pomoc dla potrzebujących dzieci.

Do zadania Komendę Powiatową Policji w Kole nominowała Ochotnicza Straż Pożarna w Kole a Komisariat Policji w Kłodawie Ochotnicza Straż Pożarna w Leszczach. Dziękujemy!

https://www.youtube.com/watch?v=PZ12i-Q4qOI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1_VPZY_6yRT4mdaltwAGPa8trM2gHs5tW3Qo0YMctFv7cdeQou6WOr4TU

https://www.youtube.com/watch?v=Fgr0cYJK6HM

foto:KPP w Kole

źródło:KPP w Kole

 

Leave a comment