Na dzisiejszej sesji w mieście Przewodniczący Rady Miejskiej Koła Tomasz Sobolewski w imieniu gremium oraz Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski serdecznie pogratulowali naszej rodaczce, pani Oldze Bejm, zdobycia zaszczytnego wyróżnienia –
Nagrody Prezesa Stowarzyszenia Filmowców Polskich
za montaż filmu dokumentalnego „Trzy opowiadania o Basi”
podczas 63. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.
– Podzielamy Pani radość i satysfakcję z sukcesu polskiej kinematografii, będąc dumnym, że przyczyniła się do niego mieszkanka naszego miasta. Dziękujemy za wszelkie osiągnięcia, które przynoszą chlubę i zaszczyt naszemu miastu. Życzymy Pani kreatywności w realizowaniu kolejnych obrazów, uznania i najwyższych not za twórczą pracę, a przede wszystkim dalszego skutecznego realizowania marzeń i rozwijania pasji – usłyszała pani Olga.
Już wiemy, że w realizacji jest pełnometrażowy film fabularny, za którego montaż odpowiada pani Olga. Gratulujemy serdecznie!
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com