POSZUKIWANY 3 LISTAMI GOŃCZYMI ZATRZYMANY
W minioną środę kolscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 3 listami gończymi. 43-latek ukrywał się przed organami ścigania od 2014 roku. Był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Kole za przestępstwa kradzieży z włamaniem i kierowanie gróźb karalnych; przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa w Łodzi za oszustwa oraz przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie za pobicie i groźby karalne. Aby nie wpaść w ręce wymiaru sprawiedliwości mieszkaniec gminy Kłodawa ukrywał się poza granicami kraju. Powrót pokazał mu, że organy ścigania o nim nie zapomniały.
Szereg czynności operacyjnych i dobre rozpoznanie pozwoliły kolskim kryminalnym ustalić aktualne miejsce pobytu poszukiwanego. Wyraźnie zaskoczony mężczyzna został zatrzymany i zgodnie z treścią listów gończych został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.
To kolejny raz kiedy to dzięki skutecznym działaniom kolskich policjantów osoba nie uniknie odpowiedzialności karnej i odbędzie zasądzoną karę.
foto:Kolskiefakty.pl
źródło:KPP w Kole