Drodzy Mieszkańcy, 5 lat kadencji minęło jak jeden dzień
Dzisiaj, 23 listopada 2023 r. roku, mija pięć lat, odkąd Krzysztof Witkowski objął urząd Burmistrza Miasta Koła. Na tę okoliczność włodarz dziś kieruje do Państwa słowa:
Drodzy Mieszkańcy, 5 lat kadencji minęło jak jeden dzień.
Dokładnie dzisiaj mija 5 lat od momentu, kiedy przed Radą Miejską złożyłem ślubowanie i objąłem urząd burmistrza miasta Koła. Mandat zaufania powierzyli mi Mieszkańcy Naszego miasta w liczbie 4.638 głosów. Dla mnie osobiście każdy z Mieszkańców jest moim pracodawcą, a ja staram się moją pracę wykonywać jak najlepiej potrafię.
Nie twierdzę, że jestem idealny i nie popełniam błędów. Nie myli się tylko ten co nic nie robi.
Pięć lat wydaje się długim okresem. W tym czasie można np. ukończyć studia i zostać magistrem. Jednakże z pewnością czas ten nie wystarczy, aby pozytywnie załatwić wszystkie sprawy Naszego miasta. Wiele pomysłów jest w toku, jak chociażby budowa basenów termalnych, zorganizowanie miejsca rekreacji wokół zamku, rewitalizacja parków miejskich, czy likwidacja dróg gruntowych. Chciałbym te tematy doprowadzić do końca.
Od oceny mojej pracy i tego, co udało się zrealizować w tym okresie jesteście Wy-Mieszkańcy. To Wy, w wiosennych wyborach samorządowych, ocenicie jak zmieniło się i zmienia Nasze miasto w ostatnim czasie. Subiektywnie mogę powiedzieć, że chyba więcej przez ten czas nie dało się zrobić. Wszystko to było i jest możliwe dzięki pozyskanym w dużej wysokości, ponad 63 milionów złotych, środkom zewnętrznym oraz odpowiednio dobranej kadrze fachowców.
Podsumowując, wiele udało się zrobić, ale równie wiele przed Nami.
Z wyrazami szacunku
Krzysztof Witkowski, Burmistrz Miasta Koła
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com