Dla czytelników Kolskiefakty.pl mamy do rozlosowania 10 dwuosobowych biletów na widowisko ze sztuką cyrkową w wykonaniu artystów z Cyrku Juremix.
Kto z Państwa odpowie poprawnie na poniższe pytanie weźmie udział w losowaniu 10 dwuosobowych biletów na widowisko ze sztuką cyrkową w wykonaniu artystów z Cyrku Juremix, które odbędzie się 29.08.2023 r. o godz. 17:00 – Plac u zbiegu ulic Kolejowa – Blizna.
Na Wasze odpowiedzi czekamy do 28.08.2023r. do godziny 12:00!
Losowanie 10 dwuosobowych biletów odbędzie się 28.08.2023 r. System losujący: www.web4u.pl
Fundatorem dwóch biletów jest Cyrk Juremix
Pytanie jest następujące:
Czy Cyrk Juremix występował w Kole?
A: Tak
B: Nie
W losowaniu wezmą udział osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi! Odpowiadamy A lub B. Odpowiedzi udzielamy tylko i wyłącznie pod postem na fanpage Kolskiefakty.pl
W Kole 29.08.2023 r. o godz. 17.00 na placu u zbiegu ulic Kolejowa – Blizna zaprezentuje się Cyrk Juremix. To nowoczesne widowisko ze sztuką cyrkową na wysokim poziomie oraz, co ważne, bez udziału zwierząt! Nie może was tam zabraknąć!
Możecie na własne oczy zobaczyć finalistów oraz półfinalistów z telewizyjnego show „Mam Talent!” Najmłodszych może zainteresować pokaz Elsy z Krainy Lodu.
Sensacja! Na scenie swój pokaz zaprezentuje popularna tiktokerka- Dominika Turek-Dmitriev jako Harley Quinn! W gimnastyce na sztrabatach złota medalistka Mistrzostw Polski w akrobatyce powietrznej, poza tym hula-hop, iluzja, gimnastyka napowietrzna i wiele innych atrakcji.
W dwugodzinnym spektaklu zobaczycie Państwo: akrobacje napowietrzne na sztrabatach i sześcianie, dziewczynę gumę, ekwilibrystkę, żonglerkę piłkami futbolowymi, diabolo, tajemnicze iluzje i transformacje, akrobatyke na drążku (PolDance), zabawnych clownów oraz wiele innych wspaniałych atrakcji. Podczas spektaklu przewidziana jest 15 minutowa przerwa.
Do zobaczenia na przedstawieniu!
źródło:Kolskiefakty.pl