Bricomarche w Kole wspiera bezdomne i potrzebujące zwierzęta

 

W dniu 4 listopada br. gościliśmy w Bricomarche w Kole, w którym spotkaliśmy się z kierownikiem marketu  p. Magdaleną Woźniak, organizatorem zbiórki Pomóż kotom przetrwać zimę. Celem naszego spotkania było przekazanie przez organizatorem zebranej karmy oraz rozmowa na temat naszych podopiecznych. Akcja rozpoczęła się pod koniec września i  trwała do końca października.

Zebrana podczas zbiórki karma jest ogromnym wsparciem dla nas, a przede wszystkim dla naszych podopiecznych, którzy w tym trudnym jesienno – zimowym okresie wymagają szczególnej opieki i wsparcia ze strony człowieka.

Była to pierwsza zbiórka organizowana przez Bricomarche w Kole, lecz jak zapewniła p. Magdalena Woźniak, nie ostatnia tego typu akcja niosąca pomoc zwierzakom.

Wraz z akcją Pomóż kotom przetrwać zimę, Bricomarche włączyło się aktywnie w zbiórkę dla podopiecznych Fundacji Krzykosiaki Psy w Potrzebie.

Pani Magdalena sama jest szczęśliwą właścicielką dwóch kociaków Rysia i Stasi, więc problemy z jakimi borykają się zwierzęta są jej doskonale znane, stąd pomysł by wesprzeć potrzebujące zwierzęta.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności Prezesowi Zarządu Bricomarche w Kole, Panu Jean – Philippe Daigneau  oraz Kierownikowi –  Pani Magdalenie Woźniak za zorganizowanie zbiórki na rzecz naszych podopiecznych. Podziękowania za wsparcie naszej charytatywnej działalności, którą wykonujemy już od kilkunastu lat, kierujemy także do pracowników Bricomarche w Kole, klientów oraz wszystkim osób, które dołożyły swoją cegiełkę do zbiórki. Dzięki hojności Bricomarche w Kole otrzymaliśmy dodatkowy wózek karmy dla kociaków.  Cieszymy się, że spotkaliśmy na swoje drodze ludzi o wrażliwych sercach, dla których los zwierząt nie jest obojętny, którzy dostrzegają problemy wolnożyjących, bezdomnych zwierząt.

 

źródło:Kolskiefakty.pl