AKTUALIZACJA 26.05.2023 r.!!! ZAGINIONY MIESZKANIEC PRZEDCZA ODNALEZIONY
Informujemy, że zakończyły się poszukiwania 53-letniego mieszkańca Przedcza. Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Kole na terenie Włocławka.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w poszukiwaniach oraz wszystkim internautom za udostępnienie wcześniejszego posta dotyczącego zaginięcia.źródło KPP w Kole
UWAGA !!! Policja z Koła poszukuje Jacka Antoniego Sikorskiego
Policjanci z Koła poszukują zaginionego 53-letniego mieszkańca Przedcza Pana Jacka Antoniego Sikorskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był 17 maja br. około godz. 9:00 kiedy to wyszedł z miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kole pod nr tel. 47 774 42 00 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod nr 112.
Rysopis zaginionego: wzrost około 185-190 cm, waga około 80 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne długie zaczesane na bok, twarz pociągła, nos duży prosty, proteza górnej szczęki, w dolnej szczęce jeden ząb, ubrany w spodnie jeansowe jasnobrązowe, buty sportowe koloru czarnego oraz ciemnoszary sweter zapiany pod szyję z dwoma jasnymi paskami przechodzącymi w poprzek na wysokości klatki piersiowej, mężczyzna nie posiada przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu komórkowego.
źródło:KPP w Kole