AKTUALIZACJA 05.08.2023 !!! POSZUKIWANA 58-LETNIEGO MIESZKAŃCA OCHLI ZAKOŃCZONE
Informujemy, że poszukiwania 58-letniego mieszkańca Ochli zostały zakończone. Niestety ciało zaginionego mężczyzny odnaleziono 4 sierpnia br. w rzece Warcie. Dziękujemy wszystkim instytucjom oraz osobom, które brały udział w poszukiwaniach, a także internautom, za udostępnienie informacji o prowadzonych poszukiwaniach.
UWAGA !!! POLICJA POSZUKUJE ZAGINIONEGO 58-LETNIEGO MĘŻCZYZNY
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole poszukują zaginionego mieszkańca Ochli (gmina Koło) Pana Grzegorza Sikorskiego lat 58, który w dniu 01.08.2023 roku około godz. 5:50 wyjechał rowerem z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i może poruszać się rowerem typu damka koloru zielonego z koszykiem przy kierownicy. 58-latek używa okularów korekcyjnych i może być ubrany w czapkę z daszkiem koloru ciemnego, ciemną zimową kurtkę, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty czarne z pomarańczowym paskiem wokół podeszwy.
Wszystkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy zgłaszać do najbliższej jednostki policji lub telefonicznie pod numerem 47-77-44-200.
źródło:KPP w Kole