ZBIÓRKA NA DOKOŃCZENIE BUDOWY SCHRONISKA DLA GADÓW
Opis zrzutki

Witajcie. Wkraczamy w nowy rok pełni optymizmu na otwarcie schroniska na wiosnę. Przed nami jeszcze sporo pracy, ale mamy nadzieję że dzięki waszym otwartym sercom się uda. Chcieliśmy Was prosić o pomoc w dokończeniu tworzenia schroniska i serdecznie zaprosić na otwarcie. Bez Was schronisko nawet nie zaczęło by istnieć. Jesteście wspaniali pomagając nam i z całego serca za to dziękujemy w imieniu naszym i przede wszystkim dziękują Wam gady i nie tylko (mamy jednego Pączusia chomika jaki jest pupilkiem schroniska)

Schronisko EGZOTARIUM dla gadów powstaje aby niechciane, chore i porzucone gady znalazły nowy dom. Miejsce, gdzie będą mogły żyć w odpowiednich warunkach i być traktowane z należnym im szacunkiem. Do EGZOTARIUM będzie można przynieść gada, ale można będzie też go adoptować. Tutaj musicie uzbroić się w cierpliwość, ale dla każdego coś cię znajdzie.

Fundacja Pokochaj Gada (organizacja non profit) powstała z myślą o hodowcach żółwi wodno-lądowych i innych gadów. Zajmujemy się edukacją w zakresie wyposażenia, opieki i żywienia gadów. Prowadzimy wiele akcji, m.in. dział pomocy schroniskom, dział adopcyjny, wirtualna mapa weterynarzy (wkrótce jej aktualizacja).

Dlaczego gady? Napiszemy jeszcze raz (niestety można to powtarzać cały czas i dużo się tu nie zmienia)

Jest bardzo dużo organizacji zajmujących się psami, kotami i innymi większymi zwierzętami. Gady już bardzo popularne w Polsce są pomijane. Fundacji zajmujących się nimi jest bardzo mało, a schronisk jeszcze mniej. Gady borykają się z takimi samymi problemami jak inne zwierzęta. Często przetrzymywane w złych warunkach lub w niewiedzy jak powinny być trzymane i braku chęci jej zdobycia. Porzucane gdziekolwiek bo się znudziły, urosły czy były nietrafionym prezentem. Trafiają po prostu na śmietnik, na ulicę, lub wypuszczane są do środowiska i, wbrew temu co część ludzi myśli, nie jest to dla nich lepsze.

Główne cele Fundacji Pokochaj Gada

Celem statuowanym fundacji jest obrona praw zwierząt ze szczególnym uwzględnieniem gadów, w tym:

1.         Niesienie pomocy chorym i niechcianym gadom.

2.         Działalność adopcyjna gadów.

3.         Działalność edukacyjna w zakresie odpowiedzialnej terrarystyki.

4.         Organizowanie opieki weterynaryjnej dla gadów.

5.         Zwalczanie przejawów znęcania się nad zwierzętami, a w szczególności nad gadami, także przez                świadome złe warunki opieki i przetrzymywania gadów.

6.         Propagowanie wolontariatu.

7.         Stworzenie i prowadzenie schroniska dla porzuconych i niechcianych gadów.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/pokochajgada

 

Fundacja Pokochaj Gada jest fundacją non profit – działamy tylko dzięki Wam.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę https://pokochajgada.pl/

źródło:zrzutka.pl

 

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com