Dziękujemy za zaangażowanie przy realizacji zadań na rzecz społeczności miasta Koła, za rzetelną pracę, przykładne relacje pracownicze ze współpracownikami i klientami Urzędu, przekazywanie wiedzy i dzielenie się doświadczeniem ze współpracownikami oraz za szacunek do przełożonych. Zapewniamy, że doceniamy Pana pracę i jej owoce. Wraz z gratulacjami proszę przyjąć serdeczne życzenia należytej satysfakcji z uzyskanych rezultatów, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i dobrego zdrowia. Naszą dotychczasową współpracę zachowamy we wdzięcznej pamięci – między innymi takie słowa, wypowiedziane przez Burmistrza Miasta Koła dr. Krzysztofa Witkowskiego usłyszał dziś, odchodzący na emeryturę, wieloletni pracownik Urzędu Miejskiego, Pan Piotr Paweł Baczyński.
Panu Piotrowi sprzyjała szczęśliwa „trzynastka”, bowiem dołączył do zespołu pracowniczego UM 13 sierpnia 2007 roku, zajmując stanowisko głównego specjalisty ds. finansów w Wydziale Spraw Społecznych. Od września 2015 r. do końca stycznia 2016 r. był Naczelnikiem Wydziału ds. obsługi ekonomiczno-administracyjnej placówek oświatowych. W ostatnim czasie zajmował samodzielne stanowisko ds. kontroli.
Emeryta, dziękując mu serdecznie i szczerze za dokonania zawodowe, w imieniu własnym oraz współkoleżeństwa, pożegnali: włodarz Krzysztof Witkowski oraz sekretarz Monika Ciesielska.
Panie Piotrze, życzymy zdrowia i realizacji marzeń. Będzie nam Pana brakować!

źródło:UM w Kole

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com