Wielkie święto najmłodszych w Kole. Firma Geberit przygotowała dla dzieci wiele atrakcji
Tegoroczne święto wszystkich dzieci zorganizowane na terenie fabryki Geberit w Kole i połączone ze 150-leciem firmy Geberit, miało niezwykle uroczysty charakter. Wydarzenie było nie tylko okazją do radosnego świętowania, lecz również pełnym programem atrakcji, które zapewniły doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom – pracownikom zakładu oraz ich najbliższym.
Pracownicy Geberit i ich dzieci mogli cieszyć się bogatym zestawem atrakcji, w tym grami, zabawami, konkursami z atrakcyjnymi nagrodami, koncertem. Na dzieci czekały także różnorodne aktywności rekreacyjne, między innymi dmuchane zjeżdżalnie, przejazdy ciuchcią, trampoliny czy malowanie twarzy. Dodatkowo, strefa LEGO oraz mobilna stacja młodych inżynierów dostarczały edukacyjnych doświadczeń, pozwalając najmłodszym rozwijać swoje zdolności twórcze i techniczne.
Nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowym koncercie „Wujka Ogórka”, który uświetnił święto, oraz o pysznym cateringu, który dostarczył niezbędnej energii na cały dzień pełen niezapomnianych wrażeń.
Firma zadbała o niezapomnianą atmosferę oraz wspólną zabawę, która uczyniła ,,Dzień Dziecka” tak wyjątkowym.
Geberit troszczy się o dzieci, nie tylko w dniu ich święta. Prowadzona przez firmę od 2019 roku akcja „Geberit Dzieciom. Pomoc Mierzona Kilometrami” ma za zadanie zapewnienie materialnego wsparcia niepełnosprawnym dzieciom pracowników Grupy Geberit w Polsce. Zebrane podczas akcji pieniądze są przeznaczane na leki, rehabilitację, sprzęt medyczny, specjalistyczną opiekę i inne potrzeby dzieci. Dodatkowo – wydarzenie służy tez integracji środowiska pracowników oraz dostarcza im motywacji do podjęcia zdrowej aktywności.
Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,9 mld franków szwajcarskich w 2017 roku zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com