Wygraj atrakcyjne nagrody! 

Weź udział w „Wakacyjnym konkursie fotograficznym” organizowanym przez Starostę Kolskiego. Konkurs skierowany jest dla wszystkich mieszkańców Powiatu Kolskiego, niezależnie od wieku. Osoby niepełnoletnie dołączają skan pisemnej zgody rodzica lub opiekuna na udział w konkursie.

Fotografie muszą nawiązywać do jednej z kategorii: przyroda, ekologia, rodzina, czas wolny, zabytki. Przesłane fotografie powinny być wykonane na terenie powiatu kolskiego.

Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie i udostępnienie postu konkursowego oraz polubienie fanpage’u Powiatu Kolskiego na facebooku.

Fotografie w wersji elektronicznej oraz podpisane wymagane dokumenty – karta zgłoszenia, zgoda rodzica, klauzula informacyjna należy przesłać na adres mailowy op@starostwokolskie.pl  do 11 września 2020 r.

Komisja dokona wyboru 5 najciekawszych zdjęć, które zostaną zamieszczone na profilu facebook’owym Powiatu Kolskiego. Od 11.09 do 15.09.2020 internauci będą mogli głosować na najlepsze zdjęcie (o zwycięstwie danego zdjęcia zdecyduje ilość polubień i innych reakcji).

Ogłoszenie wyników nastąpi 16.09.2020 roku.

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 1 (jedną) fotografię!

Regulamin konkursu oraz wymagane dokumenty znajdują się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kole pod poniższym linkiem:

https://starostwokolskie.pl/…/wakacyjny-konkurs-fotograficz…

źródło:Starostwo Powiatowe w Kole

 

Leave a comment