Wędkarze spotkali się z wiceprezesem NFOŚiGW 
Wczoraj tj. 17 marca br. w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole odbyło się spotkanie wędkarzy z panem Robertem Gajdą, wiceprezesem zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Na spotkanie, poświęcone ochronie i zarybianiu zbiorników wodnych, zaprosił wędkarzy Burmistrz Miasta Koła, Krzysztof Witkowski. Włodarz naszego miasta podziękował wędkarzom za liczne przybycie i zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego. Podkreślił znaczenie wędkarstwa dla lokalnej społeczności i obiecał dalsze wsparcie ze strony miasta.
W dowód uznania za zasługi dla wędkarstwa, Burmistrz Krzysztof Witkowski otrzymał odznakę „Za zasługi dla wędkarstwa konińskiego”.
Podczas spotkania Prezesi Kół Wędkarskich oraz sami wędkarze mieli okazję zadać wiceprezesowi Robertowi Gajdzie nurtujące ich pytania. W spotkaniu uczestniczył również Prezes Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Kole, pan Krzysztof Bąkowski, który również udzielił odpowiedzi na pytania wędkarzy. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, podczas którego udało się wypracować plan dalszej współpracy.
Warto wspomnieć, że tematyka wędkarstwa nie jest obca wiceprezesowi NFOŚiGW Robertowi Gajdzie, który sam jest doświadczonym wędkarzem. To z pewnością ułatwiło dialog i pozwoliło na lepsze zrozumienie potrzeb wędkarskiego środowiska.
Spotkanie w Kole było doskonałą okazją do wymiany informacji i doświadczeń, a także do wypracowania wspólnych działań na rzecz ochrony i rozwoju wędkarstwa w regionie.
Galeria zdjęć
źródło: Kolskiefakty.pl
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com