WAGA!!! UTRUDNIENIA W RUCHU NA DK-92 I AUTOSTRADZIE A2
W najbliższą środę i czwartek, 20 i 21 marca br. mieszkańcy powiatu kolskiego powinni być przygotowani na utrudnienia w ruchu związane z kolejnym planowanym protestem rolników i przejazdem ciągników. To wydarzenie spowoduje ograniczenia w komunikacji na drogach naszego powiatu. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras. Policjanci będą na bieżąco kierować ruchem oraz wskazywać możliwe objazdy. Utrudnienia na Dk-92 potrwają do czwartku do godz. 24:00.
Informujemy, że w środę 20 marca br. odbędzie się kolejny planowany protest rolników, który będzie miał wpływ na natężenie ruchu drogowego. Działania środowisk rolniczych zaplanowane są w godzinach od 8:00 do 22:00. Utrudnień w ruchu należy spodziewać się również przed i po wskazanych godzinach zgromadzenia.
Na terenie powiatu kolskiego odbędą się dwa zgromadzenia środowisk rolniczych. Zachęcamy kierowców do zapoznania się z planowanymi utrudnieniami i wybrania alternatywnych tras przejazdów. Funkcjonariusze będą na bieżąco kierować ruchem i wskazywać możliwe objazdy. Prosimy o stosowanie się wydawanych przez policjantów poleceń oraz apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie i cierpliwość na drogach.
Pierwsze z nich odbędzie się na Drodze Krajowej nr 92 w miejscowości Grzegorzew (skrzyżowanie z ulicą Kolejową). Droga w tym miejscu będzie całkowicie nieprzejezda do czwartku do godz. 24:00;
Drugie planowane jest na węźle Dąbie na Autostradzie A2. W tym miejscu Autostrada będzie całkowicie zablokowana do godz. 22:00. W związku z powyszym pojazdy jadące autostradą od strony Poznania na węźle Koło będą kierowane przez policjantów na alternatywne drogi i wyznaczone objazdy.
Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikanie podróży samochodem w rejonach zgromadzeń środowisk rolniczych jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów.
Na czas trwania protestu warto także skorzystać z aplikacji informujących o natężeniu ruchu na danej trasie i wyszukiwać alternatywne drogi dojazdowe do wyznaczonego miejsca.
grafika: Google Maps
źródło: KPP w Kole
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com