Niezależnie od tego, czy na miejsce wakacyjnego wypoczynku z rodziną wybierzemy plażę i morze, góry czy większe lub mniejsze miasto, warto zapoznać się z bogatą ofertą zniżek w ramach Karty Dużej Rodziny. W całej Polsce oferuje je już 7 tys. partnerów w 27 tys. lokalizacji.

 

Karta Dużej Rodziny to bogaty system zniżek oferowanych dzisiaj przez 7 tys. partnerów w ok. 27 tys. lokalizacji w całym kraju, To zarówno duże ogólnopolskie sieci, jak i mali, lokalni przedsiębiorcy. Zniżki obejmują np. przejazdy kolejowe, niższe opłaty paszportowe, a także zakup żywności, książek, kosmetyków, ubrań, obuwia czy paliwa.

Ale nie tylko. Szczególnie w sezonie wakacyjnym posiadaczy KDR zainteresować mogą zniżki, z których można skorzystać w ośrodkach wypoczynkowych, parkach rozrywki, parkach linowych, pływalniach, kinach czy muzeach. To setki punktów w całym kraju, które czekają już na urlopujące rodziny.

Odpoczynek na łonie natury

Darmowe wejścia dla użytkowników Karty Dużej Rodziny zapewniają Parki Narodowe. Dodatkowo Park Narodowy Ujście Warty to bezpłatny wstęp do Przyrodniczego Ogrodu Zmysłów i na wieżę widokową w Chyrzynie.

Zniżki oferują też ogrody zoologiczne – np. Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu, mniej zapłacimy też w Kopalni Soli Wieliczka.

Przerwa na lekcję historii

Wolne od szkoły i nauki nie oznacza, że w czasie wakacji nie możemy się dowiedzieć czegoś ciekawego np. podczas wizyty w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Takich miejsc jest oczywiście więcej – Zamek Rogów Opolski czy Muzeum w Mrągowie to tylko niektóre z nich.

Zniżki w ramach Karty Dużej Rodziny to wspaniała okazja, by wraz z dziećmi przeżyć lekcję historii z prawdziwego zdarzenia.

…i wracamy do zabawy

Dzieci mogą być jednak spokojne – zniżki to nie tylko instytucje i miejsca o charakterze edukacyjnym. Kina, teatry, parki rozrywki, park linowe, trampolinowe… i jakie tylko można sobie wymyślić – partnerami Karty Dużej Rodziny są naprawdę przeróżne firmy.

Wyciąg Winterpol w Dusznikach-Zdroju, Bounce Park Rozrywki w Lublinie, Centrum Nurkowe Aquanautic w Zielonej Górze, Aquapark Sopot, Park Rozrywki Julinek w Lesznie, Tajemniczy Pokój – escape room w Poznaniu, Miasteczko Westernowe Twinpigs w Żorach… i wiele, wiele innych.

Takich miejsc jest w całej Polsce wiele i ciągle ich przybywa. Wykaz wszystkich partnerów znajduje się m.in. w aplikacji mobilnej Karty Dużej Rodziny oraz portalu Empatia.

KDR to dobra zabawa i spora oszczędność

Wprowadzona w 2018 r. aplikacja KDR to bardziej przyjazna i atrakcyjna odsłona Karty. Fakt, że plastikowe karty nie zajmują już miejsca w portfelu, sprawia, że jej wersję elektroniczną posiada już ponad 460 tys. rodziców i ponad  370 tys. dzieci.

Z początkiem 2019 r. rozszerzona została również dostępność KDR o wszystkich rodziców, którzy kiedykolwiek wychowywali co najmniej troje dzieci, niezależnie w jakim są one dzisiaj wieku. Karta wydawana jest bezterminowo i niezależnie od dochodów. Na zasadach obowiązujących od 1 stycznia 2019 wydano niemal Karty dla ponad 690 tys. rodziców.

Dzisiaj z Karty Dużej Rodziny korzysta łącznie ponad 991 tys. rodzin. W sumie aktywnych Kart jest blisko 3,2 mln – 3,11 mln tradycyjnych i przeszło 834 tys. mobilnych.

źródło:gov.pl/Ministerstwo Rodziny,Pracy i Polityki Społecznej

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com