Za nami VIII SPRZĄTANIE BRZEGÓW WARTY I DORZECZA KOŁO 2022 oraz pierwszy „ZLOT KAMPERÓW I PRZYCZEP KEMPINGOWYCH Z KOŁA I OKOLIC”. W tym roku dopisała piękna, słoneczna  pogoda. Jak co roku wszyscy którzy zechcieli wziąć udział w akcji pojawili się przy Sali sportowej EKONOMIKA, by stamtąd wyruszyć sprzątać brzegi Warty. Stawili się nie tylko dorośli.  Wśród uczestników spotkania mogliśmy zobaczyć małe dzieci. Dla najmłodszych było to niesamowite przeżycie i doświadczenie. W akcję zaangażowali się również mieszkańcy Ukrainy.  Podczas akcji zebrano górę śmieci m.in.: lodówki, mnóstwo plastikowych i szklanych butelek, puszek, opony czy plastikowe opakowania.Łącznie zebrano 1680kg.

W tym roku wydarzeniem towarzyszącym tej akcji był I ZLOT KAMPERÓW I PRZYCZEP KEMPINGOWYCH z Koła i okolic, zlokalizowany na kolskich błoniach. Dla wszystkich uczestników czekała moc niespodzianek i atrakcji .

Organizatorem imprezy jest Fundacja Ratuj Ryby i grupa osób wspomagająca ich działania. Organizatorami kolskiej edycji było: Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej „Przystań”, ecovan.pl i Koło Przygody

W akcję włączyli się m.in.: Miasto Koło, OSP Koło Nad Wartą, MZUK w Kole, Stowarzyszenie Malinowa Mamba, Storytelling in movement, Koło PZW nr 7 w Kolę, Pit Bull Boks Koło,DEKORACJA PRZYJĘĆ – Zaczarowane Historie, Agronas Sp. z o.o, Sokołów,Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej „PRZYSTAŃ”Podziękowania dla Piekarni Valdi.Na zlocie gościł Alan Heath z Wielkiej Brytanii, jeden z najpopularniejszych Youtuber’ów caravaningowych.

 

Galeria zdjęć https://www.facebook.com/kolskiefakty/photos/pcb.522928635997837/522901626000538

 

autor:Kolskiefakty.pl

foto/video:Kolskiefakty.pl

źródło:Kolskiefakty.pl

 

 

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com