AKTUALIZACJA!!! POSZUKIWANIA 49-LETNIEGO MIESZKAŃCA KOŁA ZAKOŃCZONE.
Informujemy, że zaginiony 49-letni mieszkaniec Koła odnalazł się. Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w poszukiwaniach oraz internautom, za udostępnianie informacji o poszukiwaniach – źródło KPP w Kole
UWAGA !!! POSZUKIWANY MIESZKANIEC KOŁA
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole poszukują zaginionego 49-letnigo mieszkańca miasta Koła Pana Mariusza Karnikowskiego. Wszystkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu, prosimy zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w Kole pod numer tel. 47-77-44-200 lub do najbliższej jednostki Policji.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kole poszukują zaginionego 49-letnigo mieszkańca miasta Koła Pana Mariusza Karnikowskiego. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę 15.10.2023 roku około godz. 9:00 i do chywili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Zaginiony ma około 174 cm wzrostu jest normalnej bugowy ciała, ma niebieskie oczy i lekki zarost. Mężczyzna może być ubrany w kurtkę koloru khaki z granatowymi rękawami, niebieski t-shirt, siwe spodnie dresowe, czarne sportowe buty z zielonymi paskami oraz ciemną czapkę z daszkiem. Mężczyzna może poruszać się pojazdem marki Peugeot 807 o nr rej. PKL 58360. Wszystkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu, prosimy zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w Kole po numer tel. 47-77-44-200 lub do najbliższej jednostki Policji.
źródło: KPP w Kole