W dniach 3-12 sierpnia 2023 Szkoła Muzyczna Yamaha w Kaliszu oraz Szkoła Muzyczna YAMAHA – KoninKołoTurek organizują Obóz wakacyjny – muzyczny w ośrodku Alga w Sztutowie.
Nasze obozy letnie kierujemy jednocześnie dla dzieci jak i młodzieży w wieku od 7 -17 lat, dodatkowo dla tych, którzy chcą dobrze i aktywnie wypocząć. Nasze kolonie i obozy przede wszystkim są wzbogacone o zajęcia dodatkowe gry na instrumentach, śpiewu od podstaw oraz dla
zaawansowanych. Osoby niezainteresowane muzyką będą zaopiekowane poprzez równoległe zajęcia rekreacyjne, sportowe oraz językowe. Już od 12 lat organizujemy obozy letnie, kolonie letnie, obozy muzyczne, obozy wakacyjne. Zapisy bezpośrednio u organizatora. Wiesz z kim posyłasz dziecko i kto będzie się nim opiekować (na zebraniu rodziców są przedstawieni wychowawcy). Ponieważ priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo dzieci nasz obóz jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty. Niewątpliwie kameralna atmosfera i kulturalne środowisko. Dobrze zorganizowany czas do południa: zajęcia artystyczne, a po południu wycieczki i zajęcia sportowo rekreacyjne. Zawsze mamy sprawdzone ośrodki, wyśmienite wyżywienie,zajęcia tematyczne zgodne z zainteresowaniami dzieci. W tym roku ośrodek naszpikowany atrakcjami: Basen ze zjeżdżalniami, Boisko, Kręgle, Pole golfowe, Sala prób, Scena i Dyskoteka.
Zajęcia Muzyczne
Po pierwsze każdy uczestnik może skorzystać z bogatego programu zajęć muzycznych. Zależnie od preferencji młodzież weźmie udział w warsztatach gry na instrumentach takich jak; keyboard, pianino, akordeon, gitara klasyczna, gitara elektryczna, bas, ukulele, perkusja lub w warsztatach wokalno-tanecznych. Program obozu przygotowuje uczestników do wspólnego koncertu na zakończenie pobytu.
W sumie to nasz obóz muzyczny można podzielić na sekcje jako obóz gitarowy, obóz gry na pianinie, obóz akordeonowy, obóz wokalny, rock camp.
Po drugie każdego dnia Poranna gimnastyka, zajęcia na boisku, gry zespołowe, basen i zjeżdżalnie na obiekcie, zawody w kręgle, pole golfowe, wycieczki piesze nad morze oraz morskie kąpiele oto nasza oferta polepszenia kondycji uczestników oraz umilenia czasu spędzonego w ośrodku.
Po trzecie Kuchnia obozowa jest zawsze w formie bufetu. Posiłki są różnorodne i pełne witamin. Każdy uczestników znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy warzywa i owoce oraz zbilansowaną dietę. Będzie także Pizza Day oraz Grill i ognisko. Standardowo serwujemy 3 posiłki dziennie plus deser.
Bezpieczeństwo. Zabawa. Wychowanie.
Z pewnością Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków podczas pobytu obozie wakacyjnym. Korzystamy jedynie z ośrodków wypoczynkowych spełniające wymagania kuratorium. Dzięki temu możemy się skupić na organizowaniu przestrzeni dla dobrej zabawy, wypoczynku, zajęć tematycznych. Poprzez uczestnictwo w grupowych zajęciach muzycznych oraz kreatywne podejście do dzieci i młodzieży stawiamy na otwarte wychowanie.
Nasz Obóz muzyczny – wakacyjny kończymy wspólnym koncertem!
Rezerwacje
Szkoła Muzyczna Yamaha
Kierownik i organizator Waldemar Jednoróg
Tel.kontaktowy 606 433 170
Więcej informacji:https://obozmuzyczny.com/