Wiceprezes Zarządu Rejonowego PCK w Kole Sylwia Pokrywczyńska zaśpiewała w chórze Polaków z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w ramach inicjatywy Muzeum Powstania Warszawskiego.

źródło:Oddział Rejonowy  PCK w Kole

„Pałacyk Michla” #JednymGłosem

W tym roku, dzięki Wam i Waszemu odzewowi przekonaliśmy się, że są wartości, które każdy z nas ma sercu. Że nawet wirtualnie, potrafimy stanąć ramię w ramię i #JednymGłosem oddać hołd bohaterom Powstania Warszawskiego. Gdziekolwiek byliście: w Polsce i zagranicą, w domach, w mieście, na wsi, na działce; sami, z rodziną, z przyjaciółmi, z sąsiadami – pokazaliście, że niezależnie od wieku i przekonań, jesteście ludźmi, którzy wspólnie i śpiewająco zdają egzamin z pielęgnowania pamięci. Dzięki Waszemu odzewowi udało się nam stworzyć wirtualny chór i nagrać teledysk do utworu „Pałacyk Michla”. Mamy nadzieję, że każdego roku będzie Was więcej i uda się nam wspólnie stworzyć wirtualny śpiewnik – pamiątkę dla kolejnych, już cyfrowych pokoleń.Dziękujemy za zgłoeszenia i zapraszamy do słuchania i oglądania Waszego premierowego wykonania „Pałacyku Michla”.Oznaczajcie się, chcemy Was poznać ?

Opublikowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego Poniedziałek, 27 lipca 2020

W tym roku, dzięki Wam i Waszemu odzewowi przekonaliśmy się, że są wartości, które każdy z nas ma sercu. Że nawet wirtualnie, potrafimy stanąć ramię w ramię i #JednymGłosem oddać hołd bohaterom Powstania Warszawskiego. Gdziekolwiek byliście: w Polsce i zagranicą, w domach, w mieście, na wsi, na działce; sami, z rodziną, z przyjaciółmi, z sąsiadami – pokazaliście, że niezależnie od wieku i przekonań, jesteście ludźmi, którzy wspólnie i śpiewająco zdają egzamin z pielęgnowania pamięci.

Dzięki Waszemu odzewowi udało się nam stworzyć wirtualny chór i nagrać teledysk do utworu „Pałacyk Michla”. Mamy nadzieję, że każdego roku będzie Was więcej i uda się nam wspólnie stworzyć wirtualny śpiewnik – pamiątkę dla kolejnych, już cyfrowych pokoleń.

Dziękujemy za zgłoeszenia i zapraszamy do słuchania i oglądania Waszego premierowego wykonania „Pałacyku Michla”.
Oznaczajcie się, chcemy Was poznać ?

źródło:facebook/Muzeum Powstania Warszawskiego

 

 

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com