„Święta na gotowo. Zostań w domu”, to przedświąteczny projekt skierowany do mieszkańców Koła. Jego celem jest minimalizowanie zagrożeń i zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Aby rozluźnić przedświąteczny tłok w sklepach, lokalne restauracje, bary, kawiarnie i inne przedsiębiorstwa gastronomiczne przygotowały „wielkanocne menu”, z którego potrawy i wypieki można zamawiać „na wynos”.

Zachęcamy do skorzystania z tej formy zorganizowania tegorocznych Świąt Wielkanocnych. Zaoszczędzi to Państwu trudu i czasu, pozwoli cieszyć się zdrowiem swoim i najbliższych, a także przyniesie spokój i wyciszenie, zwiększające nadzieję, że wkrótce będzie lepiej.

Jak to zrobić?

Wciśnij klawisz „ctrl” i kliknij link: http://www.mdk.kolo.pl/wydarzenie,368,swieta-na-gotowo

Po kliknięciu logotypu, na Państwa monitorze wyświetlą się wszystkie potrzebne informacje, zawierające m.in. wielkanocne menu, terminy, do kiedy można składać zamówienia i kontaktowe numery telefonów firm, które zgłosiły się do projektu.

Mając na uwadze fakt, że przyszło nam mierzyć się z epidemią, zapraszamy do udziału w akcji, prosząc jednocześnie o rozpowszechnienie tej świątecznej oferty wśród rodziny i znajomych.

Źródło: MDK w Kole

 

          

 

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com