Uwaga, uwaga…
Niewielkich rozmiarów, ale bogaty w treści folder, wydany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła n/Wartą przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Koło, otrzyma każdy, kto w najbliższą niedzielę skorzysta z Dnia Otwartej Wieży. Na zwiedzających czekają też inne gadżety – niespodzianki z miejskimi emblematami!
A przede wszystkim, każdy otrzyma Certyfikat Zdobycia Wieży wystawiony w imieniu I Wójta!

Przypominamy – w najbliższą niedzielę, tj. 2 sierpnia br. dzięki społecznej pracy członków Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą wszyscy zainteresowani urokami naszego miasta będą mogli podziwiać jego panoramę z ratuszowej wieży. W niedzielę, w godz. 11.00 – 14.00 każdy zainteresowany wnętrzem ratusza, wyglądem sali sesyjnej, gdzie odbywają się obrady Rady Miejskiej w Kole oraz ratuszową wieżą, a w szczególności widokami, jakie się z niej roztaczają, będzie miał możliwość zwiedzenia obiektu. W imieniu Stowarzyszenia i Burmistrza Miasta, serdecznie zapraszamy.

Zwiedzających obowiązuje reżim sanitarny: zachowanie 1,5-metrowego dystansu, maseczki i dezynfekcja rąk. Maximum 4 osoby równocześnie na wieży.

 

źródło:UM w Kole

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com