Z dala od szos, zielonymi traktami, wieść będzie trasa Rodzinnego Rajdu Rowerowego pod patronatem Burmistrza Miasta Koła, do udziału w którym zapraszają organizatorzy: Urząd Miejski w Kole, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz będąca współorganizatorem Szkoła Podstawowa nr 2. Rajd odbędzie się 3 października 2020 roku. Udział jest bezpłatny.
Trasa przebiegać będzie poza drogami publicznymi – wałami nadwarciańskimi wzdłuż rzeki Warty, drogami szutrowymi. Start godz. 10.00 przy Stadionie Miejskim MOSiR – ul. Sportowa 12 w Kole. Meta przy Szkole Podstawowej nr 2 – ul. Poniatowskiego 22. Długość trasy ok. 25 km z postojem na półmetku (przewidziane są posiłki). Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu rajdu na Stadionie Miejskim w godzinach od 9.00 do 10.00.
Na mecie rajdu wszyscy uczestnicy będą brali udział w losowaniu nagrody głównej – roweru ufundowanego przez Burmistrza Miasta Koła a także kilkudziesięciu drobnych nagród rzeczowych – ufundowanych przez organizatorów i lokalne firmy.
źródło:UM w Kole

Leave a comment