Rodzinne wędkowanie nad Zalewem Ruszkowskim – kolejna udana impreza PZW Koło nr 7 w Kole 
Czy może być coś fajniejszego niż wspólne spędzenie wolnego czasu z najbliższymi, robiąc coś co nas łączy? Z pewnością nie! Dziś, tj. 7 lipca br. PZW Koło nr 7 w Kole zaprosiło rodziny do wspólnego wędkowania, którego odbyło się nad Zalewem Ruszkowskim. Zawody okazały się ogromnym sukcesem! 12 rodzin z zapałem brało udział w zmaganiach, a każdy z uczestników mógł liczyć na pomoc i fachowe porady od bardziej doświadczonych wędkarzy. Emocje podczas holowania ryb sięgały zenitu, a radość z każdej złowionej ryby była ogromna. Jak zapewnił organizator wydarzenia, żadna drużyna biorąca udział w zmaganiach nie wyszła z pustymi rękami. Dla wszystkich drużyn przygotowano upominki. Po zakończeniu zawodów nadszedł czas na poczęstunek w postaci grillowanej kiełbaski. To był również doskonały moment na podzielenie się wrażeniami z zawodów, zawarcie nowych znajomości i zintegrowanie się rodzin.
Wyniki zawodów:
1 miejsce: drużyna Zbigniewa Straszewskiego
2 miejsce: drużyna Józefa Wilka
3 miejsce: drużyna Bogdana Sujewicza
4 miejsce: drużyna Radosława Michalaka
5 miejsce: drużyna Karola Rutkowskiego
6 miejsce: drużyna Michała Szczesiaka
7 miejsce: drużyna Krzysztofa Zimowicza
8 miejsce: drużyna Jakuba Filiksa
9 miejsce: dwie drużyny zajmują ex aequo dziewiąte miejsce: drużyna Mariusza Ogrodowczyka i drużyna Agnieszki Lipińskiej
10 miejsce: dwie drużyny zajmują ex aequo dziesiąte miejsce: drużyna Ewy Furmańskiej oraz drużyna Agaty Majdy
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom zawodów!
Warty podkreślenia jest fakt, że atmosfera podczas wydarzenia była wyjątkowa – wspólne rozmowy, emocje podczas holowania ryb, a także grillowanie nad wodą stworzyły niezapomniane chwile, do których z pewnością każdy chętnie powróci. Zwieńczeniem imprezy było oczywiście wspólne zdjęcie, które z pewnością stanie się pamiątką na lata.
źródło: Kolskiefakty.pl
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com