Restauracja Beefteka – Spotkania z muzyką na żywo
Restauracja Beefteka to zupełnie nowe miejsce na kulinarnej i kulturalnej mapie Koła. Kusi swoim wyglądem i wprowadza w klimatyczny nastrój. Jest miejscem wyjątkowym, gdzie klient przy kawie, w miłej atmosferze może spotkać się z kontrahentami, rodziną, przyjaciółmi, lub po prostu indywidualnie spędzić czas przy lampce wytrawnego wina, dobrej czarnej kawy czy spróbować kilku gatunków naturalnego piwa, opartego na tradycyjnej recepturze. W restauracji Beefteka znajduje się bowiem Browar, w którym warzone jest tradycyjne piwo zrodzone z miłości do złocistego trunku i prawdziwego piwowarskiego rzemiosła. W Beeftece nie tylko spróbujesz różnych trunków. Skosztujesz również wykwintnych potraw, przygotowywanych ze świeżych produktów najwyższej jakości. Za niepowtarzalny smak serwowanych w restauracji dań odpowiada szef kuchni – Jakub Bęczkowski, a także Marcin Czubak – patron szef, kucharz znany z programu TOP CHEF. Razem tworzą zgrany team, stawiają na nieszablonowe pomysły. Ich autorskie dania to małe dzieła sztuki, które rozpływają się w ustach.
Restauracja bogata w wykwintne smaki i aromaty, dla których idealnym tłem jest zawsze dobra muzyka grana na żywo, ma swój niepowtarzalny, romantyczny klimat.
W restauracji odbywają się bowiem cyklicznie koncerty lokalnych artystów reprezentujących najróżniejsze style i gatunki muzyczne, co sprawia, że każdy miłośnik kuchni i dobrej muzyki znajdzie tutaj coś dla siebie. Do dyspozycji klientów zaprojektowany został ogródek piwny ze stolikami, leżakami i piękną zielenią, gdzie ciesząc się świeżym powietrzem oraz promieniami słońca można smacznie zjeść oraz w spokoju wypić wybrane trunki Browaru. W ogródku Beefteki pojawiła się bowiem bezobsługowa ściana. Przy użyciu karty zakupionej u kelnera i doładowanej na dowolną sumę, będą Państwo mogli podejść do ściany i nalać sobie wybrany trunek. Uwagę przykuwa również piękny, zabytkowy Food Truck, w którym zakupić można prawdziwe lody. Sekretem niepowtarzalnego smaku jest rzemieślnicza metoda produkcji oraz naturalne składniki.
W środę, 1 czerwca br. w Restauracji Beefteka w Kole odbył się koncert, podczas którego wokalnie zaprezentowali się: Magdy Lazar i Roman Komicz. Był to pierwszy koncert, który odbył się w ramach świętowania otwarcia nowo powstałego, klimatycznego ogródka restauracji, połączony z obchodami Światowego Dnia Dziecka. W tym dniu restauracja przygotowała dla dzieci moc atrakcji: wata cukrowa, dmuchańce, zjeżdzalnie, plac zabaw. Kolejny dzień przyniósł klientom restauracji kolejne doznania muzyczne. W ciepły, czwartkowy wieczór swoje umiejętności wokalno – instrumentalne zaprezentował zespół muzyczny RECEPTA, który zagrał widowni wysublimowany pop i rock.
Nad całością pracy zespołu, organizacją i harmonijnością pracy czuwa właściciel lokalu Grzegorz Grabowski oraz manager Restauracji Beefteka Radosław Małecki.

 

autor:Kolskiefakty.pl

foto/video:Kolskiefakty.pl

źródło:Kolskiefakty.pl