Radny Adrian Król ufundował nagrodę za najwyższe wyniki w nauce.
Uczennica klasy 8b Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole Natalia Stankiewicz została uhonorowana przez Radnego Miejskiego Adriana Króla nagrodą finansową w wysokości 1.000,00 zł za najwyższe wyniki w nauce.
Radny pogratulował uczennicy i wręczył jej list gratulacyjny podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego z udziałem delegacji z naszego ukraińskiego miasta partnerskiego. Radny już od kilku lat nagradza wybitnych uczniów dwóch kolskich szkół – SP nr 4 i SP nr 5. W tym roku przekazał tylko jedną nagrodę finansową, ponieważ w „czwórce” żaden uczeń nie spełnił przyjętych kryteriów. Zatem, pieniądze te wesprą organizację obchodów 60-lecia istnienia szkoły, planowanych na koniec września br.
– Pragnę nagrodzić Twoje osiągnięcia, będące inspiracją i wzorem dla młodych ludzi podejmujących życiowe wyzwania, przykładem sukcesu, jaki można odnieść w realizacji celu i dumą dla rodziców, nauczycieli, dyrekcji szkoły i miasta Koła – powiedział Radny. – Natalio, niech na dalszym etapie edukacji towarzyszy Ci zaangażowanie i sumienność, jakimi kierowałaś się dotąd, i niech cechy te, połączone z Twoją już zdobytą wiedzą i predyspozycjami, poprowadzą Cię ku pomyślnej przyszłości.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com