W 2024 roku odbędzie się druga edycja Półmaratonu Koło, a to dlatego, że daliście nam sporo wiatru w żagle, a może nie w żagle- w skrzydła. Stąd decyzja o kontynuacji projektu i dalszym rozwoju. 

Nowością natomiast, będzie sztafeta na dystansie półmaratonu, gdzie każdy z uczestników będzie miał do przebiegnięcia po 10,5km. 

Kolejnym ważnym elementem będzie zorganizowanie biegów dla dzieci. Od 200m, aż do 1km. Uczestniczyć będzie mogło każde dziecko do 15-tego roku życia. Wierzymy, że będzie to ciekawa propozycja dla wszystkich rodziców chcących przyjechać do nas na półmaraton i przy okazji świetny moment do zaszczepiania kultury fizycznej wśród najmłodszych.

Półmaraton w roku 2024 odbędzie się dokładnie po tej samej trasie jak w roku 2023. Będzie płasko, szybko, całość po nawierzchni asfaltowej. Trasa posiada atest PZLA. Na trasie a także po minięciu linii mety będą znajdowały się punkty odżywcze. Zadbamy też o to, by pakiety startowe były dobrze wyposażone. Po przekroczeniu linii mety otrzymacie przepiękne i zasłużone medale.

Zapisy ruszają 2 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00.

Zawody odbędą się 28 kwietnia. Start i meta biegu będzie usytuowana w Parku 600-lecia w Kole.

Rejestracja – Link do zapisów: Półmaraton Koło | Na początku będą pytać po co to robicie. Później będą pytać, jak to zrobiliście. (polmaratonkolo.pl)

źródło: Półmaraton Koło

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com