Policjanci z KWP w Poznaniu zatrzymali podejrzanych o kradzież luksusowych samochodów należących do pani Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Odzyskali także jedno ze skradzionych aut – Porsche Cayenne Turbo S. Auto było ukryte w dziupli koło Zielonej Góry i było już rozebrane na części. Do policyjnego aresztu trafiły 4 osoby – złodzieje i paserzy.
Akcja zatrzymania odbyła się w wielu miejscach na terenie woj. Dolnośląskiego i Lubuskiego. Wśród zatrzymanych są osoby, które w przeszłości były notowane i karane za różne przestępstwa kryminalne. Podejrzani byli znani w ostatnim czasie z kradzieży samochodów luksusowych marek. Między innymi odpowiadają za kradzież Audi Q8 z Mosiny i Mercedesa klasy S ze Śremu.
Przypomnijmy. Do kradzieży samochodów byłej pani Prezes Warty Poznań doszło 11 lutego. W podpoznańskich Czapurach złodzieje włamali się remontowanego domu, ukradli kluczyki, a następnie dwa samochody – Porsche Cayenne Turbo S oraz Mercedesa G63 AMG Brabus 800.
Na fotografii w komentarzu dziupla koło Zielonej Góry i rozmontowane na części Porsche Caenne.Do aresztu trafiły 4 osoby.
źródło:Policja Wielkopolska