Dziękujemy wszystkim,którzy okazali pomoc w poszukiwaniu Pana Roberta Tomaszewskiego oraz udostępnili post.W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy smutną informację, że poszukiwana osoba nie żyje!

 

PILNE! POSZUKIWANA ROBERTA TOMASZEWSKIEGO! Dziś tj. 20 lutego o godz. 11.00 ( sobota)podejmujemy próbę odnalezienia Roberta Tomaszewskiego . Przeszukiwać będziemy : 1) okolice wału wzdłuż koryta Warty po stronie kolskiego zamku od ronda przy ulicy Zamkowej do zjazdu na Mariampol ( zjazd płytami drogą prowadzącą przez most na Bielce ) – grupa I tel 669 524 837 2) okolice Miejskiego Domu Kultury w Kole ( skupiamy się na pustostanach i miejscach mało uczęszczanych ) grupa II tel kont. 609 264 758 3) lasek przy Gozdowie i Mariampolu tel .669 010 788 Osoby, które mogą udzielić nam wsparcia i pomóc w poszukiwaniach prosimy o kontakt pod wskazane nr telefonów. Razem możemy więcej!!!

Dla przypomnienia !!!

Poszukiwany mężczyzna Robert Tomaszewski , mieszkaniec Mariampola, gm Kościelec województwo wielkopolskie. Lat 45, wzrost 176 cm, waga ok 75 kg, włosy siwe. Ostatnio widziany w Kole w dniu 12 lutego ok. godz. 07.30 w okolicach ronda przy  sklepie Stihl. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieską kurtkę , jasne jeansy i czarne buty. Mężczyzna  na co dzień nosi okulary z czarną górną obwódką. , poszukiwany przez policję.Poszukiwana osoba może przebywać w Kłodawie w województwie wielkopolskim.
Osoby mogące udzielić  informacji o poszukiwanym proszone są o kontakt  pod nr. tel. 691 236 088
Prośba o pomoc i udostępnianie posta.Z góry dziękujemy!

autor:Martyna Banasiak

źródło:Kolskiefakty.pl