Znalezione kilka tygodni temu pieniądze na terenie Babiaka, wróciły do prawowitego właściciela. Zgłosiła się po nie starsza kobieta. Środki, które zagubiła, były przeznaczone na zakup opału na przyszłą zimę.

Kilka tygodni temu na stronie kolskiej komendy zamieściliśmy informację, że do Posterunku Policji w Babiaku mężczyzna przyniósł znalezione pieniądze. Wiadomość w lokalnych i społecznościowych mediach rozbiegła się błyskawicznie.

Po kilku dniach od pojawienia się informacji, do policjantów z babiackiego posterunku zgłosiła się starsza kobieta. Mieszkanka Babiaka wyjaśniła, że długo oszczędzane pieniądze miała przeznaczyć na opał na przyszłą zimę. Po dokonaniu przez funkcjonariuszy niezbędnych ustaleń, okazało się, że kobieta jest prawowitą właścicielką zagubionej sumy. Seniorka nie kryła ogromnej wdzięczności, gdyż były to jej wszystkie oszczędności, które posiadała.

Znalazca zaś wykazał się nie tylko uczciwością, ale również nadzwyczajną skromnością. Nie życzył sobie jakichkolwiek oficjalnych podziękowań. Dlatego choć w tak skromnej formie, ale z całego serca w imieniu prawowitej właścicielki pieniędzy DZIĘKUJEMY !!!

foto:Kolskiefakty.pl

źródło:KPP w Kole