W kolskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Kole mł. insp. Jacek Brzęcki przedstawił swojego zastępcę. Od dzisiaj obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kole pełni podinsp. Przemysław Czarnecki, który przez kilka ostatnich lat pełnił służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

Podczas uroczystej zbiórki szef kolskich policjantów mł. insp. Jacek Brzęcki przedstawił podinsp. Przemysława Czarneckiego, który od dziś pełni obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kole.

Obejmujący stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Przemysław Czarnecki w szeregi Policji wstąpił w 1996 roku. Kolejne szczeble kariery zdobywał w Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu, z którą związany był przez całą swoją służbę. Od 2016 roku zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

Podinsp. Przemysław Czarnecki od dziś będzie sprawował nadzór nad pionem prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

źródło:KPP w Kole