Nowy radiowóz Kia Sportage w kłodawskim Komisariacie Policji w równie nowym oznakowaniu 
Policjanci z naszego komisariatu otrzymali dziś nowy radiowóz marki KIA, który posiada najnowsze oznakowanie z żółto-zielonymi pasami fluorescencyjnymi. Pojazd od jutra wchodzi do codziennej służby patrolowej i prewencyjnej na terenie gminy Kłodawa.
Z rąk przedstawicieli władz samorządowych Piotra Michalaka burmistrza Kłodawy, Katarzyna Hamiga zastępcy burmistrza i Krzysztof Krusiński Przewodniczącyego Rady Miejskiej w Kłodawie, kluczyki do nowego radiowozu odebrali funkcjonariusze. W uroczystości przekazania radiowozu wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Jacek Brzęcki, I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kole podinsp. Przemysław Czarnecki, Komendant Komisariatu Policji w Kłodawie asp. szt. Paweł Czerwiński, zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Kłodawie podkom. Miłosz Gołębowski oraz funkcjonariusze kłodawskiego komisariatu. Aktu poświęcenia samochodu dokonał Ks. prałat Jerzy Dylewski – proboszcz Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Kłodawie.
Koszt zakupu takiego pojazdu, jak informuje Komenda Główna Policji, wyniósł ponad 166 tys. złotych. Zakup radiowozu był możliwy dzięki wsparciu finansowemu gminy Kłodawa w wysokości 65 tyś.
źródło:Gmina Kłodawa