Niższa cena gazu dla biznesu, w tym małych i średnich firm – 525 zł za 1 MWh – oferta PGNiG Obrót Detaliczny. Stała cena nawet do 2025 roku

PGNiG Obrót Detaliczny wprowadziła nową ofertę, która pozwoli m.in. małym i średnim przedsiębiorstwom skorzystać z gwarancji stałej ceny gazu ziemnego. Proponowana w ramach oferty cena jest obecnie niższa o 33 proc. od ceny bazowej, wynikającej z cennika dla klientów biznesowych i wynosi 525 zł za 1 MWh (megawatogodzinę).

PGNiG Obrót Detaliczny oferuje niższe ceny gazu dla małych i średnich firm

PGNiG Obrót Detaliczny wprowadza nową ofertę na gaz, zgodnie z którą małe i średnie firmy mogą skorzystać z ceny gazu o 33 proc. niższej niż cena bazowa – poinformowała spółka w komunikacie.

PGNiG Obrót Detaliczny, spółka z grupy Orlen, wprowadziła nową ofertę, która pozwoli m.in. małym i średnim przedsiębiorstwom skorzystać z gwarancji stałej ceny gazu ziemnego. Proponowana w ramach oferty cena jest obecnie niższa o 33 proc. od ceny bazowej, wynikającej z cennika dla klientów biznesowych i wynosi 525 zł za 1 megawatogodzinę (MWh).

Stała cena do 2025 roku

Klienci, którzy zdecydują się na wybór nowej oferty, mogą zabezpieczyć sobie stałą cenę gazu ziemnego nawet do końca 2025 roku.

Wprowadziliśmy kolejne rozwiązanie, które po styczniowej, czasowej obniżce cennika dla klientów biznesowych, będzie realnym wsparciem dla polskich przedsiębiorstw. W biznesie gwarancja stałej ceny paliwa w dłuższym okresie jest kluczowa, ponieważ ułatwia planowanie działalności i wpływa na stabilizację kosztów przedsiębiorstwa” – powiedział Henryk Mucha, prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

Nowa oferta zakłada, że w przypadku dalszego spadku notowań gazu cena w kolejnych tygodniach może być jeszcze bardziej atrakcyjna niż obecnie. Może jednak również wzrosnąć, jeżeli gaz na giełdzie będzie drożeć. W tym tygodniu, w przypadku zawarcia umowy do końca 2025 roku cena, którą zagwarantuje sobie klient wyniesie 525 zł/MWh.

Dla kogo nowa oferta PGNiG Obrót Detaliczny?

Oferta PGNiG Obrót Detaliczny jest skierowana do wszystkich klientów biznesowych, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, takich jak zakłady fryzjerskie, sklepy, restauracje czy małe obiekty sportowe, które rozliczały się dotąd w ramach cennika Gaz dla Biznesu, w jednej z grup taryfowych BW/BS/BZ 1-4. 

foto:Kolskiefakty.pl

źródło:INFOR/PAP Biznes

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com